Традиційно на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів щорічно на загальних зборах проводиться підсумкова конференція студентів по результатах проходження технологічної практики на  виробництві.

Ось і в цьому році 4 жовтня відповідальним по кафедрі за практичну підготовку студентів, доцентом Олегом Галенко була організована конференція за результатами проходження студентами 4-го курсу практики на м'ясопереробних підприємствах України. На конференції були присутні завідувач кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Василь Пасічний, викладачі кафедри та студенти різних курсів, адже подібного роду конференції допомагають студентам молодших курсів у майбутньому обрати підприємства, на яких вони б хотіли пройти практику. Також у засіданні взяв участь заступник директора з навчальної роботи і практичної підготовки Навчально-наукового інституту харчових технологій Георгій Гончаров.

Студенти-практиканти підготували мультимедійні презентації по кожному підприємству, серед яких лідери галузі – ТОВ «Вінницька птахофабрика» (найбільша в Європі, а з 2020 року після запуску 4-ї лінії перероблення птиці, найбільша в світі), ПрАТ «АПК-Інвест» (найбільший виробник свинини в Україні), ПАТ «Племптахорадгосп Броварський» ТМ «Інделіка» (лідер по виробництву м'яса індички та продукції з нього), ТОВ «Тернопільський м'ясокомбінат», ТДВ «М'ясокомбінат «Ятрань»» (лідер по виробництву продукції вареної групи), ТОВ «М'ясокомбінат «Ювілейний»» (сучасне потужне підприємство повністю сертифіковане до європейського законодавства) та ін.

Доповідачі поділилися враженнями від першої реальної практики на виробництві, інноваційними технологіями та новинками, з якими їм пощастило ознайомитися. Важливо відзначити, що майже 80% студентів отримали винагороду за роботу на виробництвах під час практики, також їм надавалося безкоштовне сучасне житло та повноцінне харчування.